بروز رسانی. 20 می 2016

کنفرانس سالانه ایسیج

چند هفته ای است که برنامه ریزی و تهیه مقدمات کنفرانس سالانه ایسیج آغاز شده است.

این دوره از کنفرانس که دبیری آن را آقای دکتر احمد قادری از ناگویا برعهده دارند، قرار است تا به شکل سه روزه و در تاریخ های ۸ الی ۱۰ اکتبر در توکیو برگزار شود.

دهمین کنفرانس سالانه ایسیج، در حالی برگزار میشود که روابط صنعتی، اقتصادی و علمی ایران و ژاپن به دلیل شرایط پسا برجام در آستانه تحولی بزرگ قرار گرفته است. جذابیت فرصت های سرمایه گذاری در ایران و اشتیاق برای حضور در بازار بزرگ داخلی و پیرامونی ایران از طرف شرکت ها و موسسات ژاپنی، در کنار نیاز کشورمان به جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال تکنولوژی از کشورهای صنعتی، شرایط کم نظیری را برای توسعه هر چه بیشتر روابط ایران و ژاپن فراهم آورده است.
در این راستا برگزارکنندگان سمینار سالانه ایسیج، در نظر دارند با توجه به تجربه برگزاری سمینارهای قبل و با در نظر گرفتن شرایط جدید، سمینار امسال را با هدف معرفی فرصتهای جدید ارتباطی بین ایران و ژاپن برگزار کنند. بنابراین، موضوع اصلی یا عنوان سمینار دهم "فرصتهای جدید روابط ایران و ژاپن در دوره پسا برجامدر نظرگرفته شده است.

از همین امروز برای برگزاری این مهم روی کمک همه شما حساب می کنیم.

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به سایت ایسیج می باشد. بهترین وضوح نمایش 768*1024 و بهترین سازگاری با IE9+ , FireFox 3+ , Opera 11+,Chrome +4