به روز رسانی: 141009

به علت مشکلانی که در هماهنگی های اولیه رخ داد به خصوص میسر نشدن فراهم کردن سالنی مناسب و نیز همزمانی مسابقات با زمان انتخابات دوره یازدهم برد ایسیج تصمیم بر این گرفته شد تا مسابقات تا اولین زمان مناسب در آینده به تعویق بیفتد. 

به روز رسانی: 140912

اطلاعیه شماره یک: 

با توجه به جای خالی وجود مسابقات ورزشی منظم میان ایرانیان و علاقه ای که در میان دوستان برای فعالیت های ورزشی وجود دارد، برآن شدیم تا فعالیت جدیدی را به صورت سالانه و یا دو بار در سال در میان ایرانیان ساکن ژاپن آغاز نماییم تا بهانه ای گردد برای کمی فعالیت جسمی بیشتر و لذت بردن از کنار هم بودن.
از میان اعضایی که ابراز علاقمندی کردند، 6 نفر به عنوان هیئت اجرایی مسابقات انتخاب شدند و اولین جلسه هماهنگی طی هفته اول سپتامبر برگزار شد و در مورد رشته های قابل برگزاری، نحوه برگزاری و محل مسابقات و جوایز احتمالی برای نفرات برتر در رشته های مختلف بحث شد.

مقرر شد تا مسابقات در ماه اکتبر در توکیو به صورت یک روزه برگزار شود و مردان و زنان در رشته های فوتسال، والیبال، بدمینتون، پینگ پونگ و دو سرعت و استقامت به رقابت بپردازند و البته یه دوره مسابقات طناب کشی هم در انتهای مسابقات اجرا شود.
با وجود تمایل، متاسفانه امکان این فراهم نیست که بتوان تسهیلاتی را برای افراد دور از توکیو فراهم نمود ولی طبیعی است که از حضور دوستان خارج توکیو در این مسابقات به شدت استقبال می شود.
این مسابقات برای کل ایرانیان ساکن در ژاپن در نظر گرفته شده است.
برای ثبت نام منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.


به امید دیدار دوستان در روز مسابقات

*درصورت تمایل برای همکاری در هیئت برگزاری می توانید از ایمیل admin@asij.info استفاده نمایید.


آخرین اخبار سایت


Panel discussion ... بیشتر ...

سمینار یازدهم ایسیج ۲-۳ دسامبر ۲۰۱۷ ... بیشتر ...

ثبت حقوقی و رسمی ایسیج به عنوان موسسه غیرانتفاعی (ان.پی.او) در ژاپن ... بیشتر ...

ملاقات اعضای برد نهم ايسيج با معاونت پژوهشی وزارت علوم ... بیشتر ...

فراخوان دعوت از نخبگان علمی و فرهنگی برای سمینار 2015 ... بیشتر ...

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به سایت ایسیج می باشد. بهترین وضوح نمایش 768*1024 و بهترین سازگاری با IE9+ , FireFox 3+ , Opera 11+,Chrome +4