1- فستیوال دانشگاه توهوکو

فستیوال بین المللی دانشگاه توهوکو یکی از فستیوال های دانشگاهی در ژاپن می باشد که هرساله مخاطبان بسیاری را برای بازدید جذب خود می نماید. امسال سی و یکمین دوره این فستیوال، ۲۲ ماه می در شهر سندای برگزار شد و فرصتی فراهم آمد تا ایسیج نیز بتواند برای اولین بار در این فستیوال شرکت نماید. برای مشاهده گزارش سمینار از این لینک استفاده نمایید. گزیده ای از نظرات شرکت کنندگان در فستیوال نیز در این جا جمع آوری شده است.


2- افطاری سالانه ایسیج - 2016
روال سالهای گذشته، امسال هم مراسم افطار سالانه ایسیج را برگزار می کنیم. برطبق سنت مراسم، کلیه هزینه و زحمت مراسم به دوش دانشجویان و افرادی است که در مراسم شرکت می کنند. خوشبختانه در دو سال اخیر، به همت شرکت کنندگان مشکلی از بابت تامین هزینه ها وجود نداشته و همه هزینه توسط بانیان داوطلب، تامین شده است.
امسال هم انتظار می رود با رشد نسبت به سالهای قبل، حدود ۶۰ الی ۷۵ مهمان در مراسم حضور داشته باشند و به همین دلیل، برای مکان مراسم، جایی بزرگتر در نظر گرفته شده است.
شما هم اگر در مراسم امسال شرکت می کنید و یا هم زمان دوست دارید تا جزو بانیان مراسم باشید و یا قسمتی از آماده سازی سفره افطار را بر عهده می گیرید، لطفا این فرم را پر نمایید.

زمان مراسم: 2 جولای 2016
مکان: سالن اجتماعات شهرداری منطقه اوتا- توکیو

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به سایت ایسیج می باشد. بهترین وضوح نمایش 768*1024 و بهترین سازگاری با IE9+ , FireFox 3+ , Opera 11+,Chrome +4