گزارش دهمین سمینار سالانه ایسیج

با یاری خداوند و کمک های شما عزیزان، دهمین سمینار علمی ایسیج در روزهای 9 ام و 10 ام اکتبر برگزار و با موفقیت به پایان رسید. 

*********************************************************

 زمان: 9-10اکتبر 2016، 18-19 مهر 1395

مکان: شهر آتسوگی، استان گاناگاوا

آدرس:

  〒243-0121  神奈川県厚木市七沢2440

七沢自然ふれあいセンター

NANASAWA NATURE CENTER

*********************************************************

  ایسیج امسال دو سمینار متفاوت در روزهای ۸ ام و ۹ ام اکتبر ۲۰۱۶ برگزار نمود. سمینار اول با موضوع اقتصادی در توکیو و در یک روز برگزار شد. دهمین کنفرانس سالانه ایسیج بلافاصله بعد از برگزاری سمینار اقتصادی برگزار گردید.

 سمینار سالانه ایسیج در روزهای 9 ام و 10 ام اکتبر ۲۰۱۶ در کمپی در اطراف توکیو برگزار شد. اسکان دو شب و غذای شرکت کنندگان در طول این مدت برنامه ریزی شده بود. از آنجا که محل کمپ  از شهر توکیو مقداری فاصله داشت، و دسترسی به آن مستلزم تغییر قطار و اتوبوس و میزان قابل توجهی پیاده روی بود، یک دستگاه مینی بوس برای انتقال شرکت کنندگان به محل کمپ و برگشت به توکیو تدارک دیده شد.

 

برنامه همایش:

 در روز اول، بعد از داشتن برنامه صبحانه در محل کمپ، پذیرش شرکت کنندگان در ساعات اولیه صبح روز نهم انجام شد و مهمانان برنامه در مورد موضوعات مختلف به ایراد سخنرانی پرداختند. بعد از پذیرایی نهار، ارایه پوسترهای شرکت گنندگان و پانل کار در ژاپن با موضوع "کار در شرکتهای ژاپنی و چگونگی ورود به شرکتها و دانشگاههای ژاپنی" و جلسه پاسخ به سوالات کنسولی برگزار شد. سمینار با برنامه های ورزشی و شام ادامه پیدا کرد.

 روز 10 ام، بعد از صرف صبحانه اختتامیه برنامه اعلام گردید.

 

مهمانان:

 آقای دکتر تقی زاده (در مورد بررسی وضعیت اقتصادی ژاپن چالشهای موجود و چشم انداز)، آقای دکتر حجت (در مورد معرفی رایزن علمی و چگونگی ارتباط علمی ایرانیان)، آقای دکتر سرزعیم(در مورد بررسی وضعیت کنونی اقتصاد ایران و سناریوهای احتمالی آینده) و آقای خندان از بخش کنسولی سفارت (در پاسخ به سوالات کنسولی) ، پروفسور تاکاشیا ماساتاکا  (Professor Masataka Takeshita)و خانم گینگا مارکوس (Kinga Markus Takeshita)(در مورد شاهنامه) به ایراد سخنرانی پرداختند.  

 

شرکت کنندگان:

 حدود 65 نفر از اعضا ایسیج از شهرهای مختلف در این سمینار سالانه شرکت کردند. شرکت کننده گان موضوع کاری خود را در قالب پوستر ارائه اراده دادند و در نهایت به سه پوستر برتر جوایزی اهدا شد.

 

تغذیه:

کلیه امکانات مربوط به صبحانه، نهار و شام اعضای شرکت کننده در زمان اقامت در روزهای شنبه و یکشنبه تهیه و فراهم بود.

 

اقامت:

اتاقهایی برای اقامت در محل سمینار رزرو شد. اتاقها  بصورت تاتامی و گروهی ( 20 نفره و و 5 نفره) بود. دوستانی که تمایل به حضور تمام وقت در محل سمینار و استفاده از امکانات مجتمع را داشتند میتوانستند از این اتاقها استفاده نمایند. امکانات گرمایشی و سرمایشی و لوازم خواب در دسترس بود. در صورت عدم تمایل به حضور در اقامتگاههای محل سمینار، دوستان ساکن در غیر توکیو میتوانند هتل رزرو کرده و در آن اقامت کنند.

 

پوشش هزینه های سفر و اقامت

همانند سالهای پیشین، برد ایسیج سعی در پوشش بخشی و یا کل هزینه های رفت و آمد و اقامت اعضا داشت.

 

ارتباط: 

کلیه امور مربوط به سمینار و ثبت نام ها از طریق ایمیل سمینار seminar2016@asij.info انجام شد. 

*********************************************************

 پوستر سمینار 

برنامه سمینار

عکس های سمینار
لیست مقالات، کتابچه مقالات 

*********************************************************

با تشکر و احترام

برد دهم ایسیج

 

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به سایت ایسیج می باشد. بهترین وضوح نمایش 768*1024 و بهترین سازگاری با IE9+ , FireFox 3+ , Opera 11+,Chrome +4