پیام تشکر برد دهم راجع  نهمین سمینار علمی ایسیج

با یاری خداوند و کمک های شما عزیزان، نهمین سمینار علمی ایسیج در روزهای 18 و 19 آوریل برگزار گردید و با موفقیت به پایان رسید. 

بسيار خوشحال و مفتخر هستیم که سمینار امسال توانست با همفکری و کار گروهی و همیاری شما عزیزان در طرح، شکل و قالبی متفاوت، با کیفیت علمی مناسب و در شان شرکت کنندگان عزیز برگزار شود. همچنین باعث خوشحالی است که سمینار امسال توانست تا حدودی پاسخگوی نیازهای اعضای محترم باشد و نظر مثبت اکثر اعضای ایسیج را به خود جلب کند. 
اعضای برد کنونی جامعه علمی ایرانیان برخود واجب می داند که از تمامی اعضای شرکت کننده که با حضور خود در سمینار امسال به آن رونق و اعتبار بخشیدند، سپاسگزاری کند. 
از جناب آقای دکتر نظر آهاری، سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران، بابت حضور، ایراد سخنرانی و کمک های بی دریغ و نظر مساعد ایشان به اجرای سمینار امسال و سالهای گذشته سپاسگزاریم. همچنین از سرکار خانم هسته ای و بقیه دوستان عزیز در سفارت ایران بابت همکاری و همیاری برای هر چه بهتر برگزار کردن این گردهمایی سالانه بسیار متشکریم. بی شک بدون کمک اعضای سفارت اجرای این سمینار عملی نبود.
از حضور آقايان دکتر کندو, دكتر حبيب زاده، دکتر صفری، دکتر گودرزی، دکتر نورانی، دكتر موسوي، دكتر احراري، دكتر قادري، دكتر والانژاد، دکتر مهبدنیا و جناب آقای نریمانی بابت تشریف فرمایی و ایراد سخنرانی های ارزنده شان تقدیر و تشکر می کنیم.
از تمامی دوستانی که ارائه شفاهی و پوستر داشتند و با حضور و شرکت خود به سمینار امسال رونق و اعتبار بخشیدند، کمال تشکر را داریم.
از دوستان عزیز اجرا کننده بخش موسیقی برنامه، که با اجرای خوب خود نشاط و تلطیف بیشتری به فضای سمینار بخشیدند، تشکر می کنیم.
از همیاران محترم ایسیج بویژه سرکار خانم کیانی نژاد و سرکار خانم حسینی که از ماهها قبل از شروع سمینار با کمک بی دریغ و شبانه روزی خود ما را در امور اجرایی و ستادی همایش کمک کردند، و نیز جناب آقای علی زیارت نیا که در امور اجرایی سمینار یاریگر ما بودند کمال امتنان و سپاس گزاری داریم. 
از دوستان برد گذشته ایسیج بابت نظرات خوب و ارزنده شان و همچنین کمک های ایشان برای هر چه بهتر برگزار کردن سمینار تشکر می کنیم. 
در نهایت، اگر در طول مراسم، برنامه ها با تغییر و ناهماهنگی مختصری همراه بود، عذر ما را پذیرا باشید، امیدواریم در سالهای آتی، روند کنونی پیشرفت کمی و کیفی سمینارهای سالانه ایسیج همچنان ادامه داشته باشد و هرساله شاهد همایشی بهتر و شایسته تر نسبت به سالهای قبل باشیم.

*********************************************************
اطلاعات کلی نهمین سمینار علمی ایسیج به شرح زیر بود: 

 زمان: 18-19 آپریل 2015، 29 -30 فروردین 1394

مکان: شهر ماچیدا، استان توکیو

آدرس مکان کنفرانس :  Machida-shi Ohchizawa Youth Center

大地沢青少年センター  〒194-0211  東京都町田市相原町5307

  عکس های مکان سمینار

سایر موارد سمینار به شرح زیر است:

 یک - دسترسی: نزدیکترین ایستگاه به محل سمینار Aihara-JR Station بوده و اتوبوس های منظمی از محل ایستگاه تا محل سمینار روزانه موجود بود. 

 دو - تغذیه: کلیه امکانات مربوط به صبحانه، نهار و شام اعضای شرکت کننده در زمان اقامت در روزهای شنبه و یکشنبه تهیه و فراهم بود.

 سه - اقامت: اتاقهایی برای اقامت در محل سمینار رزرو شد. اتاقها  بصورت تاتامی و گروهی ( 20 نفره و و 5 نفره) بود. دوستانی که تمایل به حضور تمام وقت در محل سمینار و استفاده از امکانات مجتمع را دارشتند میتوانستند از این اتاقها استفاده نمایند. امکانات گرمایشی و سرمایشی و لوازم خواب در دسترس بود. در صورت عدم تمایل به حضور در اقامتگاههای محل سمینار، دوستان ساکن در غیر توکیو میتوانند هتل رزرو کرده و در آن اقامت کنند. برخی اتاقهای محل اقامت برای شب 17 آپریل نیز رزرو شده بود تا دوستان ساکن شهرهای غیر از توکیو در صورت تمایل از شب قبل در مجموعه اسکان داده شوند.

جهار - پوشش هزینه های سفر و اقامتهمانند سالهای پیشین، برد ایسیج سعی در پوشش بخشی و یا کل هزینه های رفت و آمد و اقامت اعضا داشت. برای دوستانی که اولین بار در کنفرانس ایسیج شرکت میکنند تشویق های ویژه ای در نظر گرفته شد.

کلیه امور مربوط به سمینار و ثبت نام ها از طریق ایمیل سمینار  seminar2015@asij.info انجام شد. 

______________________________________________________

 فرم ثبت نام و فایل فرمت خلاصه مقاله: 

   فرم ثبت نام   

  فایل فرمت خلاصه مقاله سمینار 

    فرم ثبت نام   

   فایل فرمت خلاصه مقاله سمینار 

__________________________________________________________

 پوستر سمینار (1)

 پوستر سمینار (2)

عکس های سمینار

 

__________________________________________________________

  تشکر و احترام

برد ایسیج

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به سایت ایسیج می باشد. بهترین وضوح نمایش 768*1024 و بهترین سازگاری با IE9+ , FireFox 3+ , Opera 11+,Chrome +4